or 4 payments of $22.00 with
Info
NISSAN NAVARA, RIGHT REAR DOOR
D40 (VIN VSK), DUAL CAB, SPAIN BUILT
SUITS MODELS 09/2005 TO 08/2015
SOLD AS SHELL ONLY. GLASS, DOOR TRIM AND REGULATOR WILL BE SOLD SEPARATELY.
NOTES:
SHELL WITH HINGES,
NOTES:
All Panel items are Pickup only. This item is unable to be shipped due to possible transit damages that are out of our control.
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1901780 - vstock#VA13393
| SKU | TMP-1901780 |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.635m |
| Shipping Height | 0.635m |
| Shipping Length | 0.635m |
| Assembled Length | 0.635m |
| Assembled Height | 0.635m |
| Assembled Width | 0.635m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review