or 4 payments of $38.50 with
Info
NISSAN NAVARA NP300 RADIATORÂ
2.3 DIESEL AUTOMATIC,
SUITS MODELS 04/2015 TO 2024
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1872300 - vstock#VA13059
| SKU | TMP-1872300 |
| Shipping Weight | 2.5000kg |
| Shipping Width | 0.430m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.650m |
| Assembled Length | 0.650m |
| Assembled Height | 0.080m |
| Assembled Width | 0.430m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review