or 4 payments of $38.50 with
Info
NISSAN NAVARA NP300 RADIATORÂ
2.3 DIESEL AUTOMATIC,
SUITS MODELS 04/2015 TO 2024
THIS PART IS USED
Ref: #484106 (#TMP-1864766) - vstock#VA12963
| SKU | 484106 |
| Shipping Weight | 2.5000kg |
| Shipping Width | 0.430m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.650m |
| Assembled Length | 0.650m |
| Assembled Height | 0.080m |
| Assembled Width | 0.430m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review