or 4 payments of $123.75 with
Info
NISSAN NAVARA NP300, AUTO TRANSMISSION
4WD, DIESEL, 2.3, YS23DDTT, TWIN TURBO, W/ TRANSFER CASE
SUITS MODELSÂ 04/2015 TO 12/2020
NOTES:
PARTS ONLY WARRANTY NO LABOUR COVERAGE -EXTRA $250 FOR LABOUR COVERAGE
THIS PART IS USED
Ref: #481747 (#TMP-1822828) - vstock#VA12627I
| SKU | 481747 |
| Shipping Weight | 150.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 1.170m |
| Assembled Length | 1.170m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review