or 4 payments of $29.75 with
Info
Nissan Navara D40, Spare Wheel Winch
Suits Models 09/2005 To 08/2015
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1861648 - vstock#VA12749
| SKU | TMP-1861648 |
| Shipping Weight | 3.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.220m |
| Assembled Length | 0.220m |
| Assembled Height | 0.120m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review