or 4 payments of $343.75 with
Info
Nissan Navara D40 Auto/Manual T/M, Front Diff Centre Â
2.5, Yd25, Diesel, Vin Vsk/Mnt, 3.538 Ratio
Suits Models 09/2005 To 08/2015
THIS PART IS USED
Ref: #495246 (#TMP-1897142) - vstock#VA13018
| SKU | 495246 |
| Shipping Weight | 35.0000kg |
| Shipping Width | 0.340m |
| Shipping Height | 0.260m |
| Shipping Length | 0.430m |
| Assembled Length | 0.430m |
| Assembled Height | 0.260m |
| Assembled Width | 0.340m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review