or 4 payments of $19.25 with
Info
NISSAN NAVARA PATHFINDER D40 R51 YD25 COMPLETE CYLINDER HEAD
THIS SUITS A 4 INLET PORT TYPE VEHICLE ONLY WILL NOT FIT 8 PORT
Suits NAVARA D22, DIESEL, 2.5, YD25, COMMON RAIL TYPE, 01/2007 to 08/2015Â
Suits NAVARA D40, DIESEL, 2.5, YD25, 4 PORT INLET, VIN MNT, 03/2008 to 08/2015Â
Suits NAVARA D40, DIESEL, 2.5, YD25, 4 PORT INLET, VIN VSK, 09/2005 to 05/2010Â
Suits PATHFINDER DIESEL, 2.5, YD25, TURBO, VIN VSK...R51, 01/2006 to 05/2010
Quality New Aftermarket ProductÂ
THIS PART IS NEW AFTERMARKET.
Ref #P-1264
| SKU | P-1264 |
| Shipping Weight | 20.2500kg |
| Shipping Width | 0.320m |
| Shipping Height | 0.220m |
| Shipping Length | 0.520m |
| Assembled Length | 0.520m |
| Assembled Height | 0.220m |
| Assembled Width | 0.320m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review