or 4 payments of $82.50 with
Info
HYUNDAI ELANTRA 1.8 G4NB PETROL MD, CYLINDER HEAD COMPLETE  USED
SUITS MODELS 03/2011 TO 11/2015Â
NOTES:
COMPLETE
THIS PART IS USED
Ref: #485722 (#TMP-1862866) - vstock#VA12974
| SKU | 485722 |
| Shipping Weight | 20.2500kg |
| Shipping Width | 0.320m |
| Shipping Height | 0.220m |
| Shipping Length | 0.520m |
| Assembled Length | 0.520m |
| Assembled Height | 0.220m |
| Assembled Width | 0.320m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review