or 4 payments of $23.75 with
Info
NISSAN NAVARA D40 MNT REAR BUMPER GENUINE
SUITS MODELS 12/2005 TO 08/2015 WITH FIRST 3 LETTERS OF VIN STARTING WITH MNT
THIS PART IS NEW GENUINE.
Ref #P-1586
| SKU | P-1586 |
| Shipping Weight | 11.0000kg |
| Shipping Width | 0.470m |
| Shipping Height | 0.360m |
| Shipping Length | 1.700m |
| Assembled Length | 1.700m |
| Assembled Height | 0.360m |
| Assembled Width | 0.470m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review