or 4 payments of $123.75 with
Info
SUBARU OUTBACK 6TH GEN, REAR BUMPER
WITH PARK SENSOR TYPE
 SUITS MODELS 08/2014 TO 12/2020
THIS PART IS USED
Ref: #497506 (#TMP-1902127) - vstock#VA13467
| SKU | 497506 |
| Shipping Weight | 11.0000kg |
| Shipping Width | 0.470m |
| Shipping Height | 0.360m |
| Shipping Length | 1.700m |
| Assembled Length | 1.700m |
| Assembled Height | 0.360m |
| Assembled Width | 0.470m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review