$140.00
or 4 payments of $35.00 with
Info
Mitsubishi Triton Pajero Sport, 2.4 Petrol Throttle Body
Suits Triton Mq-Mr Models 03/2015 To 10/2023
Suits Pajero Sport Qe-Qf  Models 10/2015 To 2024
THIS PART IS USED
Ref: #487392 (#TMP-1870303) - vstock#VA12997
| SKU | 487392 |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.160m |
| Shipping Length | 0.220m |
| Assembled Length | 0.220m |
| Assembled Height | 0.160m |
| Assembled Width | 0.120m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review