$140.00
or 4 payments of $35.00 with
Info
MITSUBISHI ASX XB-XC, THROTTLE BODY
2.2, DIESEL
SUITS MODELSÂ 07/2012 TO 05/2019
THIS PART IS USED
Ref: #487216 (#TMP-1873760) - vstock#VA13038
| SKU | 487216 |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.160m |
| Shipping Length | 0.220m |
| Assembled Length | 0.220m |
| Assembled Height | 0.160m |
| Assembled Width | 0.120m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review