or 4 payments of $101.25 with
Info
MITSUBISHI TRITON  MR, RIGHT STEERING WHEEL AIRBAGÂ
4 SPOKE TYPE
SUITS MODELSÂ Â Â Â 11/2018 TO 10/2023
THIS PART IS USED
Ref: #486515 (#TMP-1871935) - vstock#VA12993
| SKU | 486515 |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Assembled Length | 0.300m |
| Assembled Height | 0.300m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review