or 4 payments of $115.00 with
Info
MERCEDES C CLASS  W204/S204/C204,  RIGHT KNEE AIRBAGÂ
SUITS MODELSÂ Â Â 07/2007 TO 01/2015
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1874628 - vstock#VA13117
| SKU | TMP-1874628 |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Assembled Length | 0.300m |
| Assembled Height | 0.300m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review