or 4 payments of $123.75 with
Info
MITSUBISHI TRITON MN, MANUAL GEARBOX
4WD, DIESEL, 2.5, 4D56, TURBO, 5 SPEED, 2 SWITCH, NO TRANSFER CASE
SUITS MODELSÂ Â 08/2009 TO 04/2015
THIS PART IS USED
Ref: #491098 (#TMP-1884827) - vstock#VA13226
| SKU | 491098 |
| Shipping Weight | 120.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 1.170m |
| Assembled Length | 1.170m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review