or 4 payments of $337.50 with
Info
Mazda Bt50 Up-Ur Manual Gearbox
4wd, Diesel, 2.2/3.2, (Db3r Code) Spline Type Selector Shaft,
Non Sensor Type, W/ Transfer Case
Suits Models 04/2014 To 06/2020
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION OR GEARBOX IS COVERED BY 3 MONTH REPLACEMENT WARRANTY
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref: #495139 (#TMP-1895296) - vstock#VA13107
| SKU | 495139 |
| Shipping Weight | 120.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 1.170m |
| Assembled Length | 1.170m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review