$130.00
or 4 payments of $32.50 with
Info
MITSUBISHI PAJERO SPORT QE-QF, RIGHT REAR SIDE CURTAIN AIRBAG
SUITS MODELSÂ 10/2015 TO 2024
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1862371 - vstock#VA12881
| SKU | TMP-1862371 |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Assembled Length | 0.300m |
| Assembled Height | 0.300m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review