$130.00
or 4 payments of $32.50 with
Info
Mitsubishi Triton Mq-Mr, Right Side Curtain Airbag
Dual Cab,
Suits Models 04/2015 To 2023
THIS PART IS USED
Ref: #490342 (#TMP-1876025) - vstock#VA13091
| SKU | 490342 |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Assembled Length | 0.300m |
| Assembled Height | 0.300m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review