$130.00
or 4 payments of $32.50 with
Info
Mitsubishi Pajero Np, Right Steering Wheel Airbag
Suits Models 11/2002 To 11/2006
THIS PART IS USED
Ref: #490154 (#TMP-1880875) - vstock#VA13208
| SKU | 490154 |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Assembled Length | 0.300m |
| Assembled Height | 0.300m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review