$130.00
or 4 payments of $32.50 with
Info
MITSUBISHI PAJERO NM, RIGHT AIRBAG (GLS, GREY)
SUITS MODELS 05/2000 TO 10/2002
NOTES:
STEERING WHEEL
THIS PART IS USED
Ref: #493737 (#TMP-1889090) - vstock#VA13241
| SKU | 493737 |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Assembled Length | 0.300m |
| Assembled Height | 0.300m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review