or 4 payments of $96.25 with
Info
MITSUBISHI PAJERO NM-NP, BULL BAR (ALLOY)
SUITS MODELS 05/2000 TO 10/2006
THIS PART IS USED
Ref: #490132 (#TMP-1880843) - vstock#VA13208
| SKU | 490132 |
| Shipping Weight | 27.0000kg |
| Shipping Width | 0.600m |
| Shipping Height | 0.700m |
| Shipping Length | 1.900m |
| Assembled Length | 1.900m |
| Assembled Height | 0.700m |
| Assembled Width | 0.600m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review