or 4 payments of $80.58 with
Info
 NISSAN PATHFINDER  R52,  FRONT BUMPER BAR
SUITS MODELSÂ Â 12/2016 TO 04/2021
THIS PART IS USED
Ref: #489161 (#TMP-1848241) - vstock#VA12711
| SKU | 489161 |
| Shipping Weight | 50.0000kg |
| Shipping Width | 0.600m |
| Shipping Height | 0.700m |
| Shipping Length | 1.900m |
| Assembled Length | 1.900m |
| Assembled Height | 0.700m |
| Assembled Width | 0.600m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review