or 4 payments of $28.25 with
Info
MITSUBISHI PAJERO NM-NPÂ 3.2Â 4M41Â DIESEL, ALTERNATORÂ
SUITS MODELS 05/2000 TO 09/2006
NOTES:
P/N ME203546
THIS PART IS USED
Ref: #490112 (#TMP-1880854) - vstock#VA13208
| SKU | 490112 |
| Shipping Weight | 6.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Assembled Length | 0.250m |
| Assembled Height | 0.200m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review