or 4 payments of $25.00 with
Info
 KIA CERATO ALTERNATOR
PETROL, 2.0, G4KD, TD,
SUITS MODELS 10/2008 TO 03/2013
NOTES:
P/N 3730025201
THIS PART IS USED
Ref: #482625 (#TMP-1854776) - vstock#VA12918
| SKU | 482625 |
| Shipping Weight | 6.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Assembled Length | 0.250m |
| Assembled Height | 0.200m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review