$130.00
or 4 payments of $32.50 with
Info
 MITSUBISHI OUTLANDER ZM, RIGHT KNEE AIRBAG
SUITS MODELS 08/2021 TO 2025
THIS PART IS USED
Ref: #493538 (#TMP-1888955) - vstock#VA13228
| SKU | 493538 |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Assembled Length | 0.300m |
| Assembled Height | 0.300m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review