or 4 payments of $123.75 with
Info
Mitsubishi Lancer Cj, Auto Transmission
2wd, Petrol, 2.0, 4b11Â
Suits Models 09/2009 To 10/2015
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref: #493161 (#TMP-1892000) - vstock#VA13363I
| SKU | 493161 |
| Shipping Weight | 120.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Assembled Length | 0.500m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review