or 4 payments of $32.50 with
Info
MITSUBISHI LANCER CF, VINYL STEERING WHEEL
SUITS MODELS 11/2015 TO 12/2017
THIS PART IS USED
Ref: #499620 (#TMP-1907553) - vstock#VA13021
| SKU | 499620 |
| Shipping Weight | 3.3000kg |
| Shipping Width | 0.380m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.380m |
| Assembled Length | 0.380m |
| Assembled Height | 0.150m |
| Assembled Width | 0.380m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review