$145.00
or 4 payments of $36.25 with
Info
 LDV D90  SV9A,  LEATHER STEERING WHEEL
 W/ PADDLE SHIFT TYPE
SUITS MODELSÂ Â 11/2017 TO 2025
CENTRE SECTION OR AIRBAG SOLD SEPARATELYÂ
THIS PART IS USED
Ref: #488581 (#TMP-1846620) - vstock#VA12701
| SKU | 488581 |
| Shipping Weight | 3.3000kg |
| Shipping Width | 0.380m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.380m |
| Assembled Length | 0.380m |
| Assembled Height | 0.150m |
| Assembled Width | 0.380m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review