$182.00
or 4 payments of $45.50 with
Info
MITSUBISHI ASX XB-XC, TAILGATE
W/ CAMERA TYPE
SUITS MODELSÂ 09/2013 TO 06/2017
All Panel items are Pickup only
This item is unable to be shipped due to possible transit damages that are out of our control
NOTES:
WITH HINGESEXT COLOUR CODE: D06
THIS PART IS USED
Ref: #487185 (#TMP-1873830) - vstock#VA13038
| SKU | 487185 |
| Shipping Weight | 24.0000kg |
| Shipping Width | 1.450m |
| Shipping Height | 1.100m |
| Shipping Length | 1.000m |
| Assembled Length | 1.000m |
| Assembled Height | 1.100m |
| Assembled Width | 1.450m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review