$182.00
or 4 payments of $45.50 with
Info
 Kia Sorento Um, Tailgate
 Smart Power Tailgate Type
Suits Models 03/2015 To 01/2020
NOTES:
WITH HINGESEXT COLOUR CODE: UD
THIS PART IS USED
Ref: #485325 (#TMP-1862977) - vstock#VA12975
| SKU | 485325 |
| Shipping Weight | 24.0000kg |
| Shipping Width | 1.450m |
| Shipping Height | 1.100m |
| Shipping Length | 1.000m |
| Assembled Length | 1.000m |
| Assembled Height | 1.100m |
| Assembled Width | 1.450m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review