or 4 payments of $337.50 with
Info
MERCEDES E CLASS  C238, AUTO TRANSMISSION
RWD, DIESEL, 2.0, TURBO, 725.008 CODE
SUITS MODELSÂ Â 05/2016 TOÂ 01/2020
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref #TMP-1840223 - vstock#VA12763I
| SKU | TMP-1840223 |
| Shipping Weight | 150.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 1.170m |
| Assembled Length | 1.170m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review