or 4 payments of $337.50 with
Info
HYUNDAI TUCSON  TL,  AUTO  TRANSMISSION
AWD, DIESEL, 2.0, D4HA, TURBO, 6 SPEED, W/ TRANSFER CASE
SUITS MODELSÂ Â 06/2015 TO 06/2018
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref: #472003 (#TMP-1817255) - vstock#VA12592
| SKU | 472003 |
| Shipping Weight | 150.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 1.170m |
| Assembled Length | 1.170m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review