$130.00
or 4 payments of $32.50 with
Info
MERCEDES CLA CLASS   A CLASS , RIGHT KNEE  AIRBAGÂ
SUITSÂ Â CLA CLASSÂ C117/X117Â COUPE/WAGONÂ MODELSÂ Â 09/2013 TO 01/2019
SUITSÂ Â A CLASSÂ W176Â MODELSÂ Â 09/2012 TO 03/2018
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1886020 - vstock#VA13024
| SKU | TMP-1886020 |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Assembled Length | 0.300m |
| Assembled Height | 0.300m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review