$130.00
or 4 payments of $32.50 with
Info
MAZDA CX8 KG, RIGHT SIDE CURTAIN AIRBAGÂ
SUITS MODELSÂ 05/2018 TO 2023
THIS PART IS USED
Ref: #494971 (#TMP-1873334) - vstock#VA12945
| SKU | 494971 |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Assembled Length | 0.300m |
| Assembled Height | 0.300m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review