$130.00
or 4 payments of $32.50 with
Info
MAZDA CX3 RIGHT AIRBAG
STEERING WHEEL, DK
SUITS MODELS 02/2017 TO 2022
THIS PART IS USED
Ref: #484235 (#TMP-1866024) - vstock#VA13011I
| SKU | 484235 |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Assembled Length | 0.300m |
| Assembled Height | 0.300m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review