or 4 payments of $53.75 with
Info
MAZDA BT50 UP-UR, SNORKEL
SUITS MODELS 10/2011 TO 06/2020
NOTES:
GENUINE BT50 SNORKEL WITH ALL PIPING AND CLAMPS
THIS PART IS USED
Ref: #474746 (#TMP-1832087) - vstock#VA12739
| SKU | 474746 |
| Shipping Weight | 8.0000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 1.100m |
| Assembled Length | 1.100m |
| Assembled Height | 0.250m |
| Assembled Width | 0.250m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review