or 4 payments of $41.75 with
Info
FORD RANGER PX, SNORKEL (AFTERMARKET)
SUITS MODELS 06/2011 TO 04/2022
NOTE:
SAFARI BRAND
THIS PART IS USED
Ref: #487137 (#TMP-1871215) - vstock#VA13076
| SKU | 487137 |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.130m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 1.500m |
| Assembled Length | 1.500m |
| Assembled Height | 0.100m |
| Assembled Width | 0.130m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review