$176.00
or 4 payments of $44.00 with
Info
MAZDA BT50 UP-UR MANUAL, CONSOLE
(4WD, BUCKET SEAT TYPE)
SUITS MODELS 10/2011 TO 06/2020
THIS PART IS USED
Ref: #492420 (#TMP-1887426) - vstock#VA13210
| SKU | 492420 |
| Shipping Weight | 3.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.400m |
| Shipping Length | 1.200m |
| Assembled Length | 1.200m |
| Assembled Height | 0.400m |
| Assembled Width | 0.400m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review