or 4 payments of $37.75 with
Info
 KIA SORENTO  MQ4,  CONSOLE Â
W/ SHIFT KNOB TYPE
SUITS MODELSÂ Â 02/2020 TO 2025
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1868739 - vstock#VA12943
| SKU | TMP-1868739 |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.900m |
| Assembled Length | 0.900m |
| Assembled Height | 0.300m |
| Assembled Width | 0.250m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review