$1,500.00
or 4 payments of $375.00 with
Info
Mazda Bt50 Ford Ranger 4wd 3.55 Ratio Rear Diff Centre
 2.2/3.2, Diesel, Manual T/M, Locker Type
Suits  Bt50 Ur Models  08/2015 To 06/2020
Suits Ranger Px Models 06/2015 To 06/2018
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1892300 - vstock#VA13358
| SKU | TMP-1892300 |
| Shipping Weight | 35.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.350m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Assembled Length | 0.500m |
| Assembled Height | 0.350m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review