$1,500.00
or 4 payments of $375.00 with
Info
Nissan Patrol Y61/Gu, Front Diff Centre
4.375 Ratio (Hg-Hh43)
Suits Models 12/1997 To 04/2017
THIS PART IS USED
Ref: #492788 (#TMP-1889410) - vstock#VA12866I
| SKU | 492788 |
| Shipping Weight | 35.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.350m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Assembled Length | 0.500m |
| Assembled Height | 0.350m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review