or 4 payments of $337.50 with
Info
MAZDA 6Â GJ-GLÂ 2.2 SHÂ DIESELÂ AUTOÂ TRANSMISSION
SUITS MODELS 11/2012 TO 05/2019
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION OR GEARBOX IS COVERED BY 2 MONTH REPLACEMENT WARRANTY
NOTES:
PARTS ONLY WARRANTY NO LABOUR COVERAGE -EXTRA $250 FOR LABOUR COVERAGE
THIS PART IS USED
Ref: #491226 (#TMP-1880648) - vstock#VA13252
| SKU | 491226 |
| Shipping Weight | 120.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Assembled Length | 0.500m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review