$143.00
or 4 payments of $35.75 with
Info
MAZDA 6 GG/GY, RIGHT FRONT STRUT
(SEDAN/HATCH)
SUITS MODELS 09/2002 TO PRESENT
THIS PART IS USED
Ref: #483334 (#TMP-1859431) - vstock#VA12934
| SKU | 483334 |
| Shipping Weight | 9.5000kg |
| Shipping Width | 0.230m |
| Shipping Height | 0.220m |
| Shipping Length | 0.650m |
| Assembled Length | 0.650m |
| Assembled Height | 0.220m |
| Assembled Width | 0.230m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review