$143.00
or 4 payments of $35.75 with
Info
TOYOTA RAV4Â ALA49RÂ RIGHT FRONT STRUT DIESEL
SUITS MODELSÂ 10/2014 TO 11/2018
THIS PART IS USED
Ref: #483434 (#TMP-1858302) - vstock#VA12915
| SKU | 483434 |
| Shipping Weight | 9.5000kg |
| Shipping Width | 0.230m |
| Shipping Height | 0.220m |
| Shipping Length | 0.650m |
| Assembled Length | 0.650m |
| Assembled Height | 0.220m |
| Assembled Width | 0.230m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review