or 4 payments of $32.50 with
Info
MAZDA 3 BP, STEERING WHEEL
LEATHER, W/ TRAFFIC SUPPORT TYPE
SUITS MODELSÂ 03/2019 TO 2023
CENTRE SECTION OR AIRBAG SOLD SEPARATELY
THIS PART IS USED
Ref: #497721 (#TMP-1899728) - vstock#VA13319I
| SKU | 497721 |
| Shipping Weight | 3.3000kg |
| Shipping Width | 0.380m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.380m |
| Assembled Length | 0.380m |
| Assembled Height | 0.150m |
| Assembled Width | 0.380m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review