or 4 payments of $45.00 with
Info
MAZDA 3 6, 2.0 PETROL AIR COND COMPRESSORÂ
SUITS 3Â PEÂ BL PE SkyActiv SP20Â MODELSÂ 10/2011 TO 10/2013
SUITS 6 GL TURBO MODELS 03/2018 TO 2021
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1883817 - vstock#VA13227
| SKU | TMP-1883817 |
| Shipping Weight | 7.0000kg |
| Shipping Width | 0.140m |
| Shipping Height | 0.210m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Assembled Length | 0.230m |
| Assembled Height | 0.210m |
| Assembled Width | 0.140m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review