or 4 payments of $96.25 with
Info
MAZDA 2 F DE SERIES,   FRONT BUMPER
NEO/MAXX
SUITS MODELSÂ Â 05/2010 TO 09/2014
NOTES:
WITH BUMPER GRILLEEXT COLOUR CODE: 34K
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1882863 - vstock#VA13214
| SKU | TMP-1882863 |
| Shipping Weight | 27.0000kg |
| Shipping Width | 0.600m |
| Shipping Height | 0.700m |
| Shipping Length | 1.900m |
| Assembled Length | 1.900m |
| Assembled Height | 0.700m |
| Assembled Width | 0.600m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review