or 4 payments of $96.25 with
Info
MAZDA 2  DE SERIES,  FRONT BUMPER
 NEO/MAXX
SUITS MODELSÂ Â 05/2010 TO 09/2014
NOTES:
WITH BUMPER GRILLEEXT COLOUR CODE: 36A
THIS PART IS USED
Ref: #490273 (#TMP-1880577) - vstock#VA13188
| SKU | 490273 |
| Shipping Weight | 27.0000kg |
| Shipping Width | 0.600m |
| Shipping Height | 0.700m |
| Shipping Length | 1.900m |
| Assembled Length | 1.900m |
| Assembled Height | 0.700m |
| Assembled Width | 0.600m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review