or 4 payments of $337.50 with
Info
Ldv T60 Sk8c 2.8 Diesel 2.8 Turbo Automatic Transmission
Awd, W/ Transfer Case
Suits Models 07/2017 To 10/2021Â
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref #TMP-1896464 - vstock#VA13236I
| SKU | TMP-1896464 |
| Shipping Weight | 150.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 1.170m |
| Assembled Length | 1.170m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review