$2,650.00
or 4 payments of $662.50 with
Info
LDV D90Â SV9AÂ Â AUTOÂ TRANSMISSION
AWD, DIESEL, 2.0, BI-TURBO, 8 SPEED, W/ TRANSFER CASE
SUITS MODELSÂ Â 02/2020 TO 04/2024
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref #TMP-1890758 - vstock#VA12845
| SKU | TMP-1890758 |
| Shipping Weight | 150.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 1.170m |
| Assembled Length | 1.170m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review